top of page
Misyon
Doğaya zarar vermeden modern ve yüksek kaliteli yapılar inşa ederek, estetik emniyetli ve ekonomik olma özellikleriyle inşa edilen bu yapılarla tüketiciye en yakın olmak.
 
Vizyon
Yapı sektöründe modern ve yüksek kalitedeki inşaatlarımızla tanınmak, müşteri beklentilerinin önünde olarak bu özelliğiyle tercih edilen olmanın yanında inşaat sektörünün öncüleri arasında olmak.

 

Sanat kültürdür, zenginliktir, üretimdir, yaşam biçimidir. İnşa etmek de bir sanattır. Günümüz koşullarını gözönüne alıp, geleceğin ihtiyaçlarını hesap ederek planladığımız ve hayata geçirdiğimiz her bir projemize bir sanatçının eserine verdiği özen ve önemi göstererek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bugün olduğu kadar yarınlar için de inşa ediyoruz. Emniyetli, Estetik ve Erişilebilir diye adlandırdığımız 3E felsefemizi zengiliğimiz olarak görüyor ve bu sayede müşteri odaklı düşünerek sürekli gelişim ve sürekli eğitim adımlarını atıyoruz. Kalitenin nihai üründe yakalanabilmesini ancak kaliteli bir üretim modeli sağlar bilinciyle kalite politikamızı mühendisliğin getirdiği altın kurallarla destekliyoruz. 2005 ile 2013 yılları arasında Bodrum da farklı kategorilerde 350 den fazla bağımsız bölümün inşaatında proje veya şirket ortağı olan Hakan EVRANOS, kurucusu ve ortağı olduğu Evranos Yapı ile inşaat faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Prensiplerimiz
•Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
•Kanuni Mevzuat ve şartlara eksiksiz uymak.
•Sürekli Geliştirme ve İyileştirmeye azami özen göstermek
•Fikir paylaşımını destekleyerek, çalışanların projelere katılımlarını sağlamak
•İşçi ve iş güvenliği konularında sürekli eğitimler vererek bu konuda hataya mahal vermemek.
•Tüm faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek
•Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek ve çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak
•Çevreye, doğaya ve İnsanlığa saygılı olmak,
bottom of page